..::Etape::..

Go down

..::Etape::..

Post  Admin on Wed Sep 03, 2008 9:48 pm

[size=18]Etapele se vor juca doar turul!
Meciurile se joaca in ordinea in care sunt scrise aici!!!
NU SE JOACA LA INTAMPLARE!!!
Daca cel cu care aveti meci nu este de gasit in 24 de ore el va fi dat afara si inlocuit!!


size]Round 1 ......................

....1..... Otelul Galati v CFR Cluj ...3......

Time: .23.04.2009.

.....3.... DInamo v U Craiova ....3.....

Time: ..................

......... Steaua v FC Vaslui .........

Time: ..................

....3..... Urziceni v Faru ....0.....

Time: ..................

.....0.... Gloria Buzau v Poli Iasi ....3.....

Time: ..................

......... FC Arges v Gaz Metan .........

Time: ..................

....0..... Rapid v Timisoara ....3.....

Time: .24.04.2009.

......... FC Brasov v Gloria Bistrita .........

Time: ..................

.....3.... CS Otopeni v Pandurii .....0....

Time: .23.04.2009.
Round 2 ......................


.....5.... U Craiova v Otelul Galati .....0....

Time: ..................

.....2.... FC Vaslui v CFR Cluj ....3.....

Time: .23.04.2009.

....3..... Faru v DInamo ....2.....

Time:.23.04.2009.

......... Poli Iasi v Steaua .........

Time: ..................

....0..... Gaz Metan v Urziceni ....3.....

Time: ..................

....1..... Timisoara v Gloria Buzau ....0.....

Time: ..................

......... Gloria Bistrita v FC Arges .........

Time: ..................

......... Pandurii v Rapid .........

Time: ..................

....3..... CS Otopeni v FC Brasov ....0.....

Time: ..................
Round 3 ......................


......... Otelul Galati v FC Vaslui .........

Time: ..................

....1..... U Craiova v Faru .....3....

Time: ..................

....1..... CFR Cluj v Poli Iasi .....4....

Time: .24.04.2009.

......... DInamo v Gaz Metan .........

Time: ..................

....2..... Steaua v Timisoara ...3......

Time: ..................

......... Urziceni v Gloria Bistrita .........

Time: ..................

......... Gloria Buzau v Pandurii .........

Time: ..................

......... FC Arges v CS Otopeni .........

Time: ..................

......... Rapid v FC Brasov .........

Time: ..................
Round 4 ......................


......... Faru v Otelul Galati .........

Time: ..................

.....1.... Poli Iasi v FC Vaslui .....0....

Time: ..................

......... Gaz Metan v U Craiova .........

Time: ..................

....1..... Timisoara v CFR Cluj .....1....

Time: ..................

......... Gloria Bistrita v DInamo .........

Time: ..................

......... Pandurii v Steaua .........

Time: ..................

......... CS Otopeni v Urziceni .........

Time: ..................

......... FC Brasov v Gloria Buzau .........

Time: ..................

......... Rapid v FC Arges .........

Time: ..................
Round 5 ......................


......... Otelul Galati v Poli Iasi .........

Time: ..................

......... Faru v Gaz Metan .........

Time: ..................

.....0.... FC Vaslui v Timisoara ....1.....

Time: ..................

......... U Craiova v Gloria Bistrita .........

Time: ..................

......... CFR Cluj v Pandurii .........

Time: ..................

....7..... DInamo v CS Otopeni ....1....

Time: ..................

......... Steaua v FC Brasov .........

Time: ..................

......... Urziceni v Rapid .........

Time: ..................

.....0.... Gloria Buzau v FC Arges .....6....

Time: ..................
Round 6 ......................


......... Gaz Metan v Otelul Galati .........

Time: ..................

....0..... Timisoara v Poli Iasi ....4.....

Time: ..................

......... Gloria Bistrita v Faru .........

Time: ..................

......... Pandurii v FC Vaslui .........

Time: ..................

......... CS Otopeni v U Craiova .........

Time: ..................

......... FC Brasov v CFR Cluj .........

Time: ..................

.....1.... Rapid v DInamo ....4.....

Time: .26.04.2009.

....1..... FC Arges v Steaua ...0......

Time: .24.04.2009.

......... Gloria Buzau v Urziceni .........

Time: ..................
Round 7 ......................

......... Otelul Galati v Timisoara .........

Time: ..................

......... Gaz Metan v Gloria Bistrita .........

Time: ..................

......... Poli Iasi v Pandurii .........

Time: ..................

....0..... Faru v CS Otopeni .....1....

Time: ..................

......... FC Vaslui v FC Brasov .........

Time: ..................

......... U Craiova v Rapid .........

Time: ..................

....1..... CFR Cluj v FC Arges ....3.....

Time: ..................

....8..... DInamo v Gloria Buzau ...0......

Time: .26.04.2009.

......... Steaua v Urziceni .........

Time: ..................
Round 8 ......................


......... Gloria Bistrita v Otelul Galati .........

Time: ..................

......... Pandurii v Timisoara .........

Time: ..................

......... CS Otopeni v Gaz Metan .........

Time: ..................

.....2.... FC Brasov v Poli Iasi ....5.....

Time: ..................

......... Rapid v Faru .........

Time: ..................

....3..... FC Arges v FC Vaslui ....0.....

Time: ..................

......... Gloria Buzau v U Craiova .........

Time: ..................

.....3.... Urziceni v CFR Cluj .....3....

Time: ..................

......... Steaua v DInamo .........

Time: ..................
Round 9 ......................


......... Otelul Galati v Pandurii .........

Time: ..................

....0..... Gloria Bistrita v CS Otopeni ....3.....

Time: ..................

......... Timisoara v FC Brasov .........

Time: ..................

......... Gaz Metan v Rapid .........

Time: ..................

.....3.... Poli Iasi v FC Arges .....2....

Time: ..................

......... Faru v Gloria Buzau .........

Time: ..................

......... FC Vaslui v Urziceni .........

Time: ..................

......... U Craiova v Steaua .........

Time: ..................

.....1.... CFR Cluj v DInamo .....6....

Time: ..................
Round 10 ......................

......... CS Otopeni v Otelul Galati .........

Time: ..................

......... FC Brasov v Pandurii .........

Time: ..................

......... Rapid v Gloria Bistrita .........

Time: ..................

.....3.... FC Arges v Timisoara ....5.....

Time: ..................

......... Gloria Buzau v Gaz Metan .........

Time: ..................

......... Urziceni v Poli Iasi .........

Time: ..................

......... Steaua v Faru .........

Time: ..................

......... DInamo v FC Vaslui .........

Time: ..................

......... CFR Cluj v U Craiova .........

Time: ..................
Round 11 ......................


......... Otelul Galati v FC Brasov .........

Time: ..................

......... CS Otopeni v Rapid .........

Time: ..................

......... Pandurii v FC Arges .........

Time: ..................

......... Gloria Bistrita v Gloria Buzau .........

Time: ..................

....2..... Timisoara v Urziceni ....2.....

Time: ..................

......... Gaz Metan v Steaua .........

Time: ..................

...1...... Poli Iasi v DInamo .....1....

Time: ..................

....3..... Faru v CFR Cluj .....2....

Time: ..................

......... FC Vaslui v U Craiova .........

Time: ..................
Round 12 ......................

......... Rapid v Otelul Galati .........

Time: ..................

......... FC Arges v FC Brasov .........

Time: ..................

.....1.... Gloria Buzau v CS Otopeni .....3....

Time: ..................

......... Urziceni v Pandurii .........

Time: ..................

......... Steaua v Gloria Bistrita .........

Time: ..................

.....6.... DInamo v Timisoara ....1.....

Time: ..................

......... CFR Cluj v Gaz Metan .........

Time: ..................

......... U Craiova v Poli Iasi .........

Time: ..................

....1..... FC Vaslui v Faru ....3.....

Time: ..................
Round 13 ......................

.....1.... Otelul Galati v FC Arges ....3.....

Time: ..................

......... Rapid v Gloria Buzau .........

Time: ..................

......... FC Brasov v Urziceni .........

Time: ..................

......... CS Otopeni v Steaua .........

Time: ..................

......... Pandurii v DInamo .........

Time: ..................

.....2.... Gloria Bistrita v CFR Cluj ...3.....

Time: ..................

......... Timisoara v U Craiova .........

Time: ..................

......... Gaz Metan v FC Vaslui .........

Time: ..................

......... Poli Iasi v Faru .........

Time: ..................
Round 14 ......................

......... Gloria Buzau v Otelul Galati .........

Time: ..................

....4..... Urziceni v FC Arges .....5....

Time: ..................

......... Steaua v Rapid .........

Time: ..................

......... DInamo v FC Brasov .........

Time: ..................

.....2.... CFR Cluj v CS Otopeni ....1.....

Time: ..................

......... U Craiova v Pandurii .........

Time: ..................

......... FC Vaslui v Gloria Bistrita .........

Time: ..................

......... Faru v Timisoara .........

Time: ..................

......... Poli Iasi v Gaz Metan .........

Time: ..................
Round 15 ......................


......... Otelul Galati v Urziceni .........

Time: ..................

......... Gloria Buzau v Steaua .........

Time: ..................

.....4.... FC Arges v DInamo ....1.....

Time: .26.04.2009.

....2..... Rapid v CFR Cluj ....1.....

Time: ..................

......... FC Brasov v U Craiova .........

Time: ..................

....1..... CS Otopeni v FC Vaslui ....3.....

Time: ..................

......... Pandurii v Faru .........

Time: ..................

......... Gloria Bistrita v Poli Iasi .........

Time: ..................

......... Timisoara v Gaz Metan .........

Time: ..................
Round 16 ......................


.....1.... Steaua v Otelul Galati .....0....

Time: ..................

....5..... DInamo v Urziceni ....2.....

Time: ..................

......... CFR Cluj v Gloria Buzau .........

Time: ..................

......... U Craiova v FC Arges .........

Time: ..................

......... FC Vaslui v Rapid .........

Time: ..................

......... Faru v FC Brasov .........

Time: ..................

....0..... Poli Iasi v CS Otopeni ....1.....

Time: ..................

......... Gaz Metan v Pandurii .........

Time: ..................

....3..... Timisoara v Gloria Bistrita ...1......




Last edited by Admin on Sun Sep 21, 2008 1:28 am; edited 2 times in total
avatar
Admin
Admin

Posts : 36
Join date : 2008-09-03

View user profile http://liga1fruttifresh.1talk.net

Back to top Go down

Re: ..::Etape::..

Post  zorro on Mon May 04, 2009 6:27 pm

Admin wrote:[size=18]Etapele se vor juca doar turul!
Meciurile se joaca in ordinea in care sunt scrise aici!!!
NU SE JOACA LA INTAMPLARE!!!
Daca cel cu care aveti meci nu este de gasit in 24 de ore el va fi dat afara si inlocuit!!


size]Round 1 ......................

....1..... Otelul Galati v CFR Cluj ...3......

Time: .23.04.2009.

.....3.... DInamo v U Craiova ....3.....

Time: ..................

......... Steaua v FC Vaslui .........

Time: ..................

....3..... Urziceni v Faru ....0.....

Time: ..................

.....0.... Gloria Buzau v Poli Iasi ....3.....

Time: ..................

......... FC Arges v Gaz Metan .........

Time: ..................

....0..... Rapid v Timisoara ....3.....

Time: .24.04.2009.

......... FC Brasov v Gloria Bistrita .........

Time: ..................

.....3.... CS Otopeni v Pandurii .....0....

Time: .23.04.2009.
Round 2 ......................


.....5.... U Craiova v Otelul Galati .....0....

Time: ..................

.....2.... FC Vaslui v CFR Cluj ....3.....

Time: .23.04.2009.

....3..... Faru v DInamo ....2.....

Time:.23.04.2009.

......... Poli Iasi v Steaua .........

Time: ..................

....0..... Gaz Metan v Urziceni ....3.....

Time: ..................

....1..... Timisoara v Gloria Buzau ....0.....

Time: ..................

......... Gloria Bistrita v FC Arges .........

Time: ..................

......... Pandurii v Rapid .........

Time: ..................

....3..... CS Otopeni v FC Brasov ....0.....

Time: ..................
Round 3 ......................


......... Otelul Galati v FC Vaslui .........

Time: ..................

....1..... U Craiova v Faru .....3....

Time: ..................

....1..... CFR Cluj v Poli Iasi .....4....

Time: .24.04.2009.

......... DInamo v Gaz Metan .........

Time: ..................

....2..... Steaua v Timisoara ...3......

Time: ..................

......... Urziceni v Gloria Bistrita .........

Time: ..................

......... Gloria Buzau v Pandurii .........

Time: ..................

......... FC Arges v CS Otopeni .........

Time: ..................

......... Rapid v FC Brasov .........

Time: ..................
Round 4 ......................


......... Faru v Otelul Galati .........

Time: ..................

.....1.... Poli Iasi v FC Vaslui .....0....

Time: ..................

......... Gaz Metan v U Craiova .........

Time: ..................

....1..... Timisoara v CFR Cluj .....1....

Time: ..................

......... Gloria Bistrita v DInamo .........

Time: ..................

......... Pandurii v Steaua .........

Time: ..................

......... CS Otopeni v Urziceni .........

Time: ..................

......... FC Brasov v Gloria Buzau .........

Time: ..................

......... Rapid v FC Arges .........

Time: ..................
Round 5 ......................


......... Otelul Galati v Poli Iasi .........

Time: ..................

......... Faru v Gaz Metan .........

Time: ..................

.....0.... FC Vaslui v Timisoara ....1.....

Time: ..................

......... U Craiova v Gloria Bistrita .........

Time: ..................

......... CFR Cluj v Pandurii .........

Time: ..................

....7..... DInamo v CS Otopeni ....1....

Time: ..................

......... Steaua v FC Brasov .........

Time: ..................

......... Urziceni v Rapid .........

Time: ..................

.....0.... Gloria Buzau v FC Arges .....6....

Time: ..................
Round 6 ......................


......... Gaz Metan v Otelul Galati .........

Time: ..................

....0..... Timisoara v Poli Iasi ....4.....

Time: ..................

......... Gloria Bistrita v Faru .........

Time: ..................

......... Pandurii v FC Vaslui .........

Time: ..................

......... CS Otopeni v U Craiova .........

Time: ..................

......... FC Brasov v CFR Cluj .........

Time: ..................

.....1.... Rapid v DInamo ....4.....

Time: .26.04.2009.

....1..... FC Arges v Steaua ...0......

Time: .24.04.2009.

......... Gloria Buzau v Urziceni .........

Time: ..................
Round 7 ......................

......... Otelul Galati v Timisoara .........

Time: ..................

......... Gaz Metan v Gloria Bistrita .........

Time: ..................

......... Poli Iasi v Pandurii .........

Time: ..................

....0..... Faru v CS Otopeni .....1....

Time: ..................

......... FC Vaslui v FC Brasov .........

Time: ..................

......... U Craiova v Rapid .........

Time: ..................

....1..... CFR Cluj v FC Arges ....3.....

Time: ..................

....8..... DInamo v Gloria Buzau ...0......

Time: .26.04.2009.

......... Steaua v Urziceni .........

Time: ..................
Round 8 ......................


......... Gloria Bistrita v Otelul Galati .........

Time: ..................

......... Pandurii v Timisoara .........

Time: ..................

......... CS Otopeni v Gaz Metan .........

Time: ..................

.....2.... FC Brasov v Poli Iasi ....5.....

Time: ..................

......... Rapid v Faru .........

Time: ..................

....3..... FC Arges v FC Vaslui ....0.....

Time: ..................

......... Gloria Buzau v U Craiova .........

Time: ..................

.....3.... Urziceni v CFR Cluj .....3....

Time: ..................

......... Steaua v DInamo .........

Time: ..................
Round 9 ......................


......... Otelul Galati v Pandurii .........

Time: ..................

....0..... Gloria Bistrita v CS Otopeni ....3.....

Time: ..................

......... Timisoara v FC Brasov .........

Time: ..................

......... Gaz Metan v Rapid .........

Time: ..................

.....3.... Poli Iasi v FC Arges .....2....

Time: ..................

......... Faru v Gloria Buzau .........

Time: ..................

......... FC Vaslui v Urziceni .........

Time: ..................

......... U Craiova v Steaua .........

Time: ..................

.....1.... CFR Cluj v DInamo .....6....

Time: ..................
Round 10 ......................

......... CS Otopeni v Otelul Galati .........

Time: ..................

......... FC Brasov v Pandurii .........

Time: ..................

......... Rapid v Gloria Bistrita .........

Time: ..................

.....3.... FC Arges v Timisoara ....5.....

Time: ..................

......... Gloria Buzau v Gaz Metan .........

Time: ..................

......... Urziceni v Poli Iasi .........

Time: ..................

......... Steaua v Faru .........

Time: ..................

......... DInamo v FC Vaslui .........

Time: ..................

......... CFR Cluj v U Craiova .........

Time: ..................
Round 11 ......................


......... Otelul Galati v FC Brasov .........

Time: ..................

......... CS Otopeni v Rapid .........

Time: ..................

......... Pandurii v FC Arges .........

Time: ..................

......... Gloria Bistrita v Gloria Buzau .........

Time: ..................

....2..... Timisoara v Urziceni ....2.....

Time: ..................

......... Gaz Metan v Steaua .........

Time: ..................

...1...... Poli Iasi v DInamo .....1....

Time: ..................

....3..... Faru v CFR Cluj .....2....

Time: ..................

......... FC Vaslui v U Craiova .........

Time: ..................
Round 12 ......................

......... Rapid v Otelul Galati .........

Time: ..................

......... FC Arges v FC Brasov .........

Time: ..................

.....1.... Gloria Buzau v CS Otopeni .....3....

Time: ..................

......... Urziceni v Pandurii .........

Time: ..................

......... Steaua v Gloria Bistrita .........

Time: ..................

.....6.... DInamo v Timisoara ....1.....

Time: ..................

......... CFR Cluj v Gaz Metan .........

Time: ..................

......... U Craiova v Poli Iasi .........

Time: ..................

....1..... FC Vaslui v Faru ....3.....

Time: ..................
Round 13 ......................

.....1.... Otelul Galati v FC Arges ....3.....

Time: ..................

......... Rapid v Gloria Buzau .........

Time: ..................

......... FC Brasov v Urziceni .........

Time: ..................

......... CS Otopeni v Steaua .........

Time: ..................

......... Pandurii v DInamo .........

Time: ..................

.....2.... Gloria Bistrita v CFR Cluj ...3.....

Time: ..................

......... Timisoara v U Craiova .........

Time: ..................

......... Gaz Metan v FC Vaslui .........

Time: ..................

......... Poli Iasi v Faru .........

Time: ..................
Round 14 ......................

......... Gloria Buzau v Otelul Galati .........

Time: ..................

....4..... Urziceni v FC Arges .....5....

Time: ..................

......... Steaua v Rapid .........

Time: ..................

......... DInamo v FC Brasov .........

Time: ..................

.....2.... CFR Cluj v CS Otopeni ....1.....

Time: ..................

......... U Craiova v Pandurii .........

Time: ..................

......... FC Vaslui v Gloria Bistrita .........

Time: ..................

......... Faru v Timisoara .........

Time: ..................

......... Poli Iasi v Gaz Metan .........

Time: ..................
Round 15 ......................


......... Otelul Galati v Urziceni .........

Time: ..................

......... Gloria Buzau v Steaua .........

Time: ..................

.....4.... FC Arges v DInamo ....1.....

Time: .26.04.2009.

....2..... Rapid v CFR Cluj ....1.....

Time: ..................

......... FC Brasov v U Craiova .........

Time: ..................

....1..... CS Otopeni v FC Vaslui ....3.....

Time: ..................

......... Pandurii v Faru .........

Time: ..................

......... Gloria Bistrita v Poli Iasi .........

Time: ..................

......... Timisoara v Gaz Metan .........

Time: ..................
Round 16 ......................


.....1.... Steaua v Otelul Galati .....0....

Time: ..................

....5..... DInamo v Urziceni ....2.....

Time: ..................

......... CFR Cluj v Gloria Buzau .........

Time: ..................

......... U Craiova v FC Arges .........

Time: ..................

......... FC Vaslui v Rapid .........

Time: ..................

......... Faru v FC Brasov .........

Time: ..................

....0..... Poli Iasi v CS Otopeni ....1.....

Time: ..................

......... Gaz Metan v Pandurii .........

Time: ..................

....3..... Timisoara v Gloria Bistrita ...1......



confirm

zorro

Posts : 4
Join date : 2009-05-04

View user profile

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum